biografia fotografa

img

Sesje noworodków są moimi ulubionymi. To bezkonkurencyjne poruszenie emocjonalne trzymać w rękach nowe egzystencja i być w stanie okrasić te cenne najładniejsze chwile.

Na sesję z noworodkiem inwituję w pierwszych 17 dobach istnienia maluszka. Najważniejszym momentem na uchwycenie piękności i subtelności tego noworodka jest czas między 8 a 14 dniem życia. Wtedy podobnie bobas ma najgłębszy spanie, a jego ciałko ma miejsce w cały czas bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest czesanie go w pozycjach pokrewnych , które otrzymał w brzuchu u mamy. Najwspanialsze zdjęcia wynikają na przestrzeni całkowitego snu maluszka. Dlatego też ważne mieszczący się ,by w dawkę dyspozycji rodzice błyskawicznie zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam do skontaktowania się ze mną jeszcze przed planowanym terminem porodu. To dopuszcza możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych oczekiwań a moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim przytulnym studio, które jest odpowiednio przygotowane, docieplone i doświetlone. Najlepszym czasem na pstrykanie zdjęć noworodków jest moment, kiedy są najbardziej senne, najedzone i zrelaksowane. Na ogół poczynam sesję około 10.00 rankiem. Dla waszego maleństwa przygotowałam bez liku rekwizytów foto, pokłady wytrwałości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, ano żeby mieć warunki wygospodarować tak duża liczba okresu, ile potrzeba.

Sesja może trwać parę pory (2-4 godz.), gdyż jej przebieg ma miejsce w podyktowany działalnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na karmienie i utulenie, przytulenie natomiast przewinięcie noworodka. Na sesję proszę o wzięcie smoczka dla noworodka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, wygodna sofa, poduszka do karmienia, do Waszej dyrektywy ma miejsce w też kuchnia i łazienka.

  • Skuteczna oraz bezpieczna depilacja Skuteczna oraz bezpieczna depilacja
  • Walka z depresją Walka z depresją
  • Czy depresja jest groźna Czy depresja jest groźna
  • Co zrobić aby odzyskać radość z życia? Co zrobić aby odzyskać radość z życia?
  • Czy depresja jest groźna Czy depresja jest groźna
Top